NoDictionaries   Text notes for

animum uario et exquisitissimo calumniarum et auctionum et uectigalium genere. Negabat
animus, animi Mmind; intellect; soul; feelings; heart; spirit, courage, character, pride; airGeist, Verstand, Seele, Gefühle, Herz, Geist, Mut, Charakter, Stolz, Luftesprit, l'intellect; âme, les sentiments, le coeur, l'esprit, le courage, le caractère, la fierté, de l'airmente, intelletto, anima, sentimenti, cuore, spirito, coraggio, carattere, orgoglio; ariamente, el intelecto, alma, sentimientos, corazón, espíritu, coraje, carácter, el orgullo: el aire
animum varius, varia, variumdifferent; various, diverse; changing; colored; party colored, variegatedanders, verschieden, vielfältig, verändern; gefärbt; Partei farbig, buntdifférent ; divers, divers ; changement ; coloré ; partie colorée, varié diversi; varie, diverse, cambiando; colorati; partito colorato, variegatodiferente; vario, diverso; cambio; coloreado; partido coloreado, variado
animum vario, variare, variavi, variatusmark with contrasting colors, variegate; vary, waver; fluctuate, changeMarke mit kontrastierenden Farben, variegata; schwanken, wanken, schwanken, ändernl'identifier par des couleurs contrastantes, varient ; varier, hésiter ; flotter, changer segno con colori contrastanti, variegate; variare, vacillare, variare, modificarela marca con colores que ponen en contraste, varía; variar, dudar; fluctuar, cambiar
animum uario etand, and even; also, evenund, auch, und auch, sogaret, et même, aussi, mêmee, anche, inoltre, anchey, e incluso, también, incluso
animum uario et(Currently undefined; we'll fix this soon.)
animum uario et exquisitissimo calumnia, calumniae Fsophistry, sham; false accusation/claim/statement/pretenses/objection; quibbleSpitzfindigkeit, Schein; falsche Anschuldigung / claim / Anweisung / Vorwände / Einwände; Haarspaltereisophismes, les faux; fausse accusation / réclamation / état / prétextes / opposition; ergotersofismi, falso; falsa accusa / credito / istruzione / pretese / opposizione; cavillosofisma, impostor; falsa acusación / demanda / declaración / pretextos / protesta; objeción
animum uario et exquisitissimo calumniarum etand, and even; also, evenund, auch, und auch, sogaret, et même, aussi, mêmee, anche, inoltre, anchey, e incluso, también, incluso
animum uario et exquisitissimo calumniarum et auctio, auctionis Fauction; public sale; property put up for sale at auction/the catalog/proceedsAuktion; öffentlichen Verkauf, Immobilien zu verkaufen bei Versteigerung / Katalog / Erträgeenchère ; vente publique ; propriété offerte à la vente à l'enchère/au catalogue/à montant asta; vendita pubblica, proprietà messe in vendita all'asta / catalogo / proventisubasta; venta pública; característica puesta para la venta en la subasta/el catálogo/los ingresos
animum uario et exquisitissimo calumniarum et auctionum etand, and even; also, evenund, auch, und auch, sogaret, et même, aussi, mêmee, anche, inoltre, anchey, e incluso, también, incluso
animum uario et exquisitissimo calumniarum et auctionum et vectigal, vectigalis Ntax, tribute, revenueSteuer, Tribut, Umsatzimpôt, hommage, revenu imposte, tributi, le entrateimpuesto, tributo, rédito
animum uario et exquisitissimo calumniarum et auctionum et vectigalis, vectigalis, vectigaleyielding taxes, subject to taxationNachgeben Steuern, unterliegen der Besteuerungrapportant des impôts, sujet à l'imposition imposte cedere, soggetti a imposizione fiscalerindiendo impuestos, conforme a impuestos
animum uario et exquisitissimo calumniarum et auctionum et uectigalium genus, generis Nbirth/descent/origin; race/family/house/stock/ancestry; offspring/descentGeburt / Abstieg / Herkunft: Rasse / Familie / Haus / Lager / Abstammung; Nachkommen / Abstammungnaissance / descente / origine, la race / famille / maison / stock / ascendance; descendants / descentenascita / discesa / origine, razza / famiglia / casa / magazzino / antenati; prole / discesanacimiento / origen / procedencia; raza / familia / casa / stock / ascendencia; crías / descenso
animum uario et exquisitissimo calumniarum et auctionum et uectigalium geno, genere, -, -give birth to, bring forth, bear; beget; be borngebären, hervorbringen, zu tragen; zeugen; geboren werdendonner naissance à, la produire, soutenir ; engendrer ; être soutenu dare vita a portare, via, orso, generano; nasceredar a luz a, producirlo, llevar; engendrar; llevarse
animum uario et exquisitissimo calumniarum et auctionum et uectigalium genere. nego, negare, negavi, negatusdeny, refuse; say... notleugnen, verweigern; sagen ... nichtnier, refuser ; dire… pas negare, negare, dire ... nonnegar, rechazar; decir… no

© 2008-2019 NoDictionaries.com. Happy reading.